Lista e pronave te reja

77,000 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - ***super Okazion Shitet Ap 1+1 Don Bosko Komp Vizion+***

Don Bosko, Tirane - ☑️super okazion shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira te tiranes ne don bosko kompleksi vizion+dhenbsp;☑️ apartamenti eshte i perbere nga:🔹 1 dhomedhenbsp;gjumi e bollshme ...

350 Euro

 • 76.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Vasil Shanto Perball Europianit

Vasil Shanto, Tirane - ☑️jepet super apartament 2+1 dhenbsp;i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor te vasil shanto ne pallat egzistues dhenbsp;me pozicion shume te miredhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadh...

109,000 Euro

 • 109.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - ***shitet Super Apartament 2+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit, Tirane - ☑️mundesi shume e mire investimi shitet apartament 2+1 i mobiluar shume mire tek komuna e parisit ne nje pozicion strategjik | perfekt per te jetuar ose per te lene qera te lartedhenbsp;☑️ apa...

1,100 Euro

 • 180.00 m2
 • Kati 5
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Apartament 3+1 Ne Bllok Pran Kullave Binjake

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet apartament 3+1 gjigand ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok pran restorant il gusto me nje hapsir te bollshme per te jetuar nje familje e madhe dhe me pozicion strategjikdhenbsp...

60,000 Euro

 • 84.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet Ap 2+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - ☑️ apartamenti perbehet :dhenbsp;dhenbsp; dhenbsp;🔹1 sallon i bollshemdhenbsp;dhenbsp; dhenbsp;🔹1 tualetdhenbsp; dhenbsp;🔹1 ballkon i madhe me pamje shume te miredhenbsp;☑️siperfaqa t...

1,600 Euro

 • Siperfaqa 255.00 m2
 • Kati 1
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Jepet Super Ambjent Per Zyra Ne Bllok Te Zona E Gardes

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet super ambjent me qera per zyra tek zona e gardes, ne katin e 1 me hyrje me vete , ne nje pallati te ri, me dhome me vete si tip garderobe apo tip magazinimi dhe me 2 tualete te investuar ....

52,000 Euro

 • 50.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Shitet Super Ap 1+1 Midis Myslym Shyri Dhe 21-sh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Shitet 🏡 apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne pallat egzistues ne katin e 3 pran myslym shyrit ne kryqezim me muhamet gjolleshen me pozicion shume te miredhenbsp;☑️ apartame...

350 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 6
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Rr Elbasanit Afer Stadiumit

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Jepet 🏡 apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pll te ridhenbsp;🛏 1 dhome gjumidhenbsp;🛋 1 sallondhenbsp;🍳 1 kuzhinedhenbsp;🛁 1 tualetdhenbsp;👀 1 ballkon me pamje perfekte nga stadi...

77,000 Euro

 • 96.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Shitet Ap 2+1 Okazion Komuna E Parisit Pran Bar Stockholm***

Komuna e parisit, Tirane - Super ***okazion*** shitet 🏡 apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek komuna e parisit  ne pallat te ri me ashensor dhe me pozicion shume te mire ☑️ apartamenti eshte i perbe...

250 Euro

 • 82.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko, Tirane - Jepet me qera apartament 1+1 ne don bosko dhenbsp;- i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe panoramike | instalimet te gjitha funksional...

400 Euro

 • 70.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Liqeni Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Jepet 🏡 apartament 1+1 i mobiluar shume miredhenbsp;🛏 1 dhome gjumidhenbsp;🛋 1 sallondhenbsp;🍳 1 kuzhinedhenbsp;🛁 1 tualetdhenbsp;👀 1 ballkon me pamje perfekte nga liqenidhenbsp;📍...

380 Euro

 • 72.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume miredhenbsp;ne pallat te ri me ashensordhenbsp;1 dhome gjumidhenbsp;1 sallondhenbsp;kuzhinedhenbsp;1 tualetdhenbsp;1 ballkon me pamje perfekte nga liqenidhenbsp;i...

400 Euro

 • 120.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Tek Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire me ngrohje/ftohje ne pallat te ri me ashensor i perber nga 2 dhoma gjumi , sallon i madh , 2 tualete , dhe nje ballkon i madh bashk me garazhd personal dhe m...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Tek Garda Ne Bllok

99,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran Lion Park

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Don Bosko Tek Vizion +

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Apartament Me Qera 1+1 Prane Gardes

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Tek Stadiumi Dinamo Pallat I Ri

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Liqeni I Thate

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni Bashk Me Garazhd Me Pamje Perfekte

550 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Jepet Ambjent Per Zyra Tek Rrugica E Sales

Me te preferuarat