Lista e pronave te reja

77,000 Euro

 • 96.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Shitet Ap 2+1 Okazion Komuna E Parisit Pran Bar Stockholm***

Komuna e parisit, Tirane - Super ***okazion*** shitet 🏑 apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek komuna e parisit Β ne pallat te ri me ashensor dhe me pozicion shume te mireΒ β˜‘οΈ apartamenti eshte i perbe...

250 Euro

 • 82.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko, Tirane - Jepet me qera apartament 1+1 ne don bosko dhenbsp;- i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe panoramike | instalimet te gjitha funksional...

400 Euro

 • 70.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Liqeni Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Jepet 🏑 apartament 1+1 i mobiluar shume miredhenbsp;πŸ› 1 dhome gjumidhenbsp;πŸ›‹ 1 sallondhenbsp;🍳 1 kuzhinedhenbsp;πŸ› 1 tualetdhenbsp;πŸ‘€ 1 ballkon me pamje perfekte nga liqenidhenbsp;πŸ“...

380 Euro

 • 72.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume miredhenbsp;ne pallat te ri me ashensordhenbsp;1 dhome gjumidhenbsp;1 sallondhenbsp;kuzhinedhenbsp;1 tualetdhenbsp;1 ballkon me pamje perfekte nga liqenidhenbsp;i...

400 Euro

 • 120.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Tek Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire me ngrohje/ftohje ne pallat te ri me ashensor i perber nga 2 dhoma gjumi , sallon i madh , 2 tualete , dhe nje ballkon i madh bashk me garazhd personal dhe m...

76,000 Euro

 • 93.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet Ap 2+1 Me 2 Tualete Unaze E Re Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Shitet apartament 2+1 me 2 tualete unaze e re astir me siperfaqe 93m2 te organizuar me nje sallon , ambjent gatimi kundrabufe, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete ku njeri eshte me dritare. ka orientim lindje...

550 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne bllok i perber nga 2 dhoma gjumi , sallon i madh , kuzhine , 2 tualete kati i 4 me 2 ballkone dhe me pozicion shume te mire ...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Pran Venecias Rr Elbasanit

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 1+1 Me Verand Te Rr Elbasanit

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Te Liqeni I Thate

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Pran Europianit

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 1+1 Ne Qender Tek Galeria

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet Ap 2+1 Perball Komp Delijorgjit Te Kastrati

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Bllok

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo

Me te preferuarat