Lista e pronave te reja

370 Euro

 • 83.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Super Ap 1+1 Rr Elbasanit Bashk Me Garazhd

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit perball ekonomikut , ne nje pallate te ri me ashensor te ndertuar vitet e funditdhenbsp;☑️apartamenti eshte ...

300 Euro

 • 98.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 Pa Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - ☑️jepet super apartament 2+1 tek liqeni i thate me nje organizim perfekt dhenbsp;dhe me pamje shume te miredhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; 🔹2 dhoma gjumidhenbsp;dhenbsp; ...

98,000 Euro

 • 108.00 m2
 • Kati 4
 • 3+1 Pa Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet Ap 3+1 Pas Amb Amerikane

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ☑️shitet apartament 3+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit pas ambasades amerikane ne pallat egzistues dhe me pamje shume te miredhenbsp;☑️apartamenti ka nje sip 108m...

350 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Super Ap 1+1 Me Verand Te Rr Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ☑️jepet super apartament 1+1 me verand i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor te rruga e elbasanit perball “rrugices sales” me pozicion shume te mire ☑️apartamenti perbehet nga...

300 Euro

 • 78.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - ...

450 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Super Ap 2+1 Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - ☑️jepet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor i shtruar me parket dhe i investuar nga e para afer rr elbasanit pa shku tek tregu elektrik☑️ apartamenti eshte ...

400 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Super Dublex Me Qera Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ☑️jepet apartament dubleks dhenbsp;1+1 tek rruga e elbasanit e mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor shume afer liqenit me pozicion shume te miredhenbsp;☑️ apartamenti eshte ne forem...

400 Euro

 • 73.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Rr Elbasanit Te Drejtoria Higjenes Pll I Ri

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit pran drejtoris higjenes ne nje pallate te ri me ashensor te ndertuar vitet e funditdhenbsp;☑️apartamenti esh...

159,000 Euro

 • 83.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me mobilimin dhe nje post parkimidhenbsp;☑️apartam...

30,000 Leke

 • 90.00 m2
 • Kati 5
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 3+1 Te Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - ☑️ jepet apartament 3+1 i mobiluar shume mire pran tregut elektrik ndodhet ne pallat egzistues ne katin e 5 , pallat i mirembajtur dhe me pozicion shume te miredhenbsp;☑️apartament perbehet ng...

370 Euro

 • 80.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - ****jepet Super Apartament 1+1 Te Garda

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok te garda  - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha orendite | dhome gjumi me dysheke te ri | tualet ...

300 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Komuna E Parisit

Komuna e parisit, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor te komuna e parisit pran lulishtesdhenbsp;☑️apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi , 1 sallon , kuzhine , tualet...

300 Euro

 • Siperfaqa 38.00 m2
 • Kati 3
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Jepet Zyre Me Qera Rruga E Elbasanit Pran Liceut

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - 🔹jepet zyre me qera ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne rrugen e elbasanit pran liceut ose ambasada amerikane ka nje pozicion stratetigjik cka ju ndihmon per tu identifikuar me lehte tek klie...

350 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Don Bosko

Don Bosko, Tirane - ☑️jepet super apartament 2+1 ne fillim te don boskos i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor dhenbsp;☑️apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , tualete dhe ...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Tek Garda Ne Bllok

99,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran Lion Park

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Don Bosko Tek Vizion +

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Apartament Me Qera 1+1 Prane Gardes

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Tek Stadiumi Dinamo Pallat I Ri

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Liqeni I Thate

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni Bashk Me Garazhd Me Pamje Perfekte

550 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Jepet Ambjent Per Zyra Tek Rrugica E Sales

Me te preferuarat