Lista e pronave te reja

30,000 Leke

 • 90.00 m2
 • Kati 5
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 3+1 Te Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - ☑️ jepet apartament 3+1 i mobiluar shume mire pran tregut elektrik ndodhet ne pallat egzistues ne katin e 5 , pallat i mirembajtur dhe me pozicion shume te miredhenbsp;☑️apartament perbehet ng...

370 Euro

 • 80.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - ****jepet Super Apartament 1+1 Te Garda

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok te garda  - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha orendite | dhome gjumi me dysheke te ri | tualet ...

300 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Komuna E Parisit

Komuna e parisit, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor te komuna e parisit pran lulishtesdhenbsp;☑️apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi , 1 sallon , kuzhine , tualet...

300 Euro

 • Siperfaqa 38.00 m2
 • Kati 3
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Jepet Zyre Me Qera Rruga E Elbasanit Pran Liceut

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - 🔹jepet zyre me qera ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne rrugen e elbasanit pran liceut ose ambasada amerikane ka nje pozicion stratetigjik cka ju ndihmon per tu identifikuar me lehte tek klie...

350 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Don Bosko

Don Bosko, Tirane - ☑️jepet super apartament 2+1 ne fillim te don boskos i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor dhenbsp;☑️apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , tualete dhe ...

300 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Rr Elb Pran Shkolles Baletit

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ☑️jepet super apartament 1+1 i mobiluar shume mire tek rruga e elbasanit pran shkolles baletit ne pallat egzistues kati i 2 e restauruar dhe e mobiluar me cdo gje te redhenbsp;☑️apartamenti pe...

77,000 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - ***super Okazion Shitet Ap 1+1 Don Bosko Komp Vizion+***

Don Bosko, Tirane - ☑️super okazion shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira te tiranes ne don bosko kompleksi vizion+dhenbsp;☑️ apartamenti eshte i perbere nga:🔹 1 dhomedhenbsp;gjumi e bollshme ...

350 Euro

 • 76.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Vasil Shanto Perball Europianit

Vasil Shanto, Tirane - ☑️jepet super apartament 2+1 dhenbsp;i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor te vasil shanto ne pallat egzistues dhenbsp;me pozicion shume te miredhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadh...

109,000 Euro

 • 109.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - ***shitet Super Apartament 2+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit, Tirane - ☑️mundesi shume e mire investimi shitet apartament 2+1 i mobiluar shume mire tek komuna e parisit ne nje pozicion strategjik | perfekt per te jetuar ose per te lene qera te lartedhenbsp;☑️ apa...

1,100 Euro

 • 180.00 m2
 • Kati 5
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Apartament 3+1 Ne Bllok Pran Kullave Binjake

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet apartament 3+1 gjigand ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok pran restorant il gusto me nje hapsir te bollshme per te jetuar nje familje e madhe dhe me pozicion strategjikdhenbsp...

60,000 Euro

 • 84.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet Ap 2+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - ☑️ apartamenti perbehet :dhenbsp;dhenbsp; dhenbsp;🔹1 sallon i bollshemdhenbsp;dhenbsp; dhenbsp;🔹1 tualetdhenbsp; dhenbsp;🔹1 ballkon i madhe me pamje shume te miredhenbsp;☑️siperfaqa t...

1,600 Euro

 • Siperfaqa 255.00 m2
 • Kati 1
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Jepet Super Ambjent Per Zyra Ne Bllok Te Zona E Gardes

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet super ambjent me qera per zyra tek zona e gardes, ne katin e 1 me hyrje me vete , ne nje pallati te ri, me dhome me vete si tip garderobe apo tip magazinimi dhe me 2 tualete te investuar ....

52,000 Euro

 • 50.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Shitet Super Ap 1+1 Midis Myslym Shyri Dhe 21-sh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Shitet 🏡 apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne pallat egzistues ne katin e 3 pran myslym shyrit ne kryqezim me muhamet gjolleshen me pozicion shume te miredhenbsp;☑️ apartame...

350 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 6
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Rr Elbasanit Afer Stadiumit

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Jepet 🏡 apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pll te ridhenbsp;🛏 1 dhome gjumidhenbsp;🛋 1 sallondhenbsp;🍳 1 kuzhinedhenbsp;🛁 1 tualetdhenbsp;👀 1 ballkon me pamje perfekte nga stadi...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Pran Venecias Rr Elbasanit

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 1+1 Me Verand Te Rr Elbasanit

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Te Liqeni I Thate

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Pran Europianit

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 1+1 Ne Qender Tek Galeria

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet Ap 2+1 Perball Komp Delijorgjit Te Kastrati

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Bllok

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo

Me te preferuarat