Lista e pronave te reja

330 Euro

 • 105.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - ☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek liqeni i thate ne nje kompleks shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️apartamenti perbehet nga 🔹 2 dhome gjumi...

550 Euro

 • Siperfaqa 120.00 m2
 • Kati 7
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Jepet Ambjent Per Zyra Tek Rrugica E Sales

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ☑️jepet super ambjent per zyra ne nje nga zonat me te mira te tiranes pran tvsh tek rrugica e sales ☑️ambjenti perbehet nga 🔹2 dhoma 🔹1 sallon i madhe ...

450 Euro

 • 98.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Tek Garda Ne Bllok

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek garda pran liqenit te tiranes ☑️apartamenti perbehet nga 🔹2 dhoma gjumi ...

350 Euro

 • 76.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Super Apartament Me Qera 1+1 Prane Gardes

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok pran gardes ne nje pallat te ri me ashensor dhe me pamje shume te mire ☑️apartamenti perbeh...

600 Euro

 • 120.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni Bashk Me Garazhd Me Pamje Perfekte

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire me pamje nga liqeni ne nje nga zonat me te mira te tiranes , mes gjelberimit dhe pamjes nga liqeni me gjithe garazhd ☑️apartamenti perbehet...

600 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne cdo detaj ne nje nga zonat me te mira te tiranes pran stadiumit dinamo ne pallat te ri me ashensor dhe me pamje shume te mire , apartamenti eshte i ...

350 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Tek Stadiumi Dinamo Pallat I Ri

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes pran stadiumit dinamos ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti perbehet nga 🔹1 dhome gju...

300 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

99,000 Euro

 • 82.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ☑️okazion shitet ap 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr elbasanit pran lion park tek hyrja e parkut te liqenit ne pallat te ri me ashensor ☑️apartamenti ka nje sip totale 8...

270 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Rr Elb Pran Shkolles Baletit

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ☑️jepet super apartament 1+1 i mobiluar shume mire tek rruga e elbasanit pran shkolles baletit ne pallat egzistues kati i 2 e restauruar dhe e mobiluar me cdo gje te re ☑️apartamenti perbehet...

330 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Vasil Shanto Pas Universitetit Europ

Vasil Shanto, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes dhe me pozicion shume te mire ☑️apartamenti perbehet nga    🔹 1 dhome gju...

350 Euro

 • 82.00 m2
 • Kati 6
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Super Ap 1+1 Ne Qender Tek Galeria

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - ☑️jepet super apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor ne qender tek galeriadhenbsp;☑️apartamenti eshte i perbere ngadhenbsp;dhenbsp; dhenbsp; 🔹1 dhome gjumidhenbsp...

350 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Tek Selvia Siper Gjimnazit Partizani

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - ☑️jepet super apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes afer qendres tek selvia pran gjimnazit partizani tek kryqezimi i 4 deshmoreve me thanas ziko ☑️aparta...

1,500 Euro

 • Siperfaqa 160.00 m2
 • Kati 2
 • Tirane

Ambjent biznesi me qera - Jepet Ambjent Per Zyra Bashk Me 1 Post Parkimi Tek Tvsh Pran Rruges El

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ☑️jepet ambjent per zyra ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek tvsh rruga e elbasanit e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti , me siperfaqe 110m2 e brendshme + 50m2 veranddhenbsp;☑️ambjen...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Tek Garda Ne Bllok

99,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Okazion Shitet Ap 2+1 Rr Elbasanit Tek Hyrja E Parkut Te Liqenit Pran Lion Park

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Don Bosko Tek Vizion +

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Apartament Me Qera 1+1 Prane Gardes

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Tek Stadiumi Dinamo Pallat I Ri

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Liqeni I Thate

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni Bashk Me Garazhd Me Pamje Perfekte

550 Euro

Ambjent biznesi me qera - Tirane

Jepet Ambjent Per Zyra Tek Rrugica E Sales

Me te preferuarat