Lista e pronave te reja

350 Euro

  • 110.00 m2
  • Kati 4
  • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Don Bosko

Don Bosko, Tirane - ☑️jepet super apartament 2+1 ne fillim te don boskos i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor dhenbsp;☑️apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , tualete dhe ...

250 Euro

  • 82.00 m2
  • Kati 4
  • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko, Tirane - Jepet me qera apartament 1+1 ne don bosko dhenbsp;- i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe panoramike | instalimet te gjitha funksional...

Feature properties

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Pran Venecias Rr Elbasanit

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 1+1 Me Verand Te Rr Elbasanit

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

300 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Te Liqeni I Thate

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Pran Europianit

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 1+1 Ne Qender Tek Galeria

83,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet Ap 2+1 Perball Komp Delijorgjit Te Kastrati

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 2+1 Tek Tregu Elektrik

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Bllok

Me te preferuarat