Lista e pronave te reja

300 Euro

  • 98.00 m2
  • Kati 2
  • 2+1 Pa Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - โ˜‘๏ธjepet super apartament 2+1 tek liqeni i thate me nje organizim perfekt dhenbsp;dhe me pamje shume te miredhenbsp;โ˜‘๏ธapartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; ๐Ÿ”น2 dhoma gjumidhenbsp;dhenbsp; ...

400 Euro

  • 70.00 m2
  • Kati 4
  • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Liqeni Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Jepet ๐Ÿก apartament 1+1 i mobiluar shume miredhenbsp;๐Ÿ› 1 dhome gjumidhenbsp;๐Ÿ›‹ 1 sallondhenbsp;๐Ÿณ 1 kuzhinedhenbsp;๐Ÿ› 1 tualetdhenbsp;๐Ÿ‘€ 1 ballkon me pamje perfekte nga liqenidhenbsp;๐Ÿ“...

380 Euro

  • 72.00 m2
  • Kati 4
  • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume miredhenbsp;ne pallat te ri me ashensordhenbsp;1 dhome gjumidhenbsp;1 sallondhenbsp;kuzhinedhenbsp;1 tualetdhenbsp;1 ballkon me pamje perfekte nga liqenidhenbsp;i...

Feature properties

Me te preferuarat