Shtepi ne shitje - Shitet SUPER Ap 1+1 midis Myslym Shyri dhe 21-sh


Pagesa 52,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Bosh
Siperfaqa 50.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 21/05/2020 12:05 Post ID: 9180 Lexime 361

Shitet 🏡 Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne Pallat egzistues ne Katin e 3 pran Myslym Shyrit ne kryqezim me Muhamet Gjolleshen me pozicion shume te mire ☑️ Apartamenti eshte i perbere nga 


        🔹1 koridore 

        🔹1 dhome gjumi 

        🔹1 sallon 

        🔹1 tualet me dritare me ajrosie Natyrale

        

           

☑️ Dokumentacioni eshte i rregullt me certifikat pronesie me Hipoteke ☑️Siperfaqa Totale 50m2 ☑️Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete Ku ka shume Facilitete si Supermarkete, Kopshte , Cerdhe , Shkolla , Lokale , Restorante pozicioni I Apartamentit eshte Lindje dhe ne drit , eshte nje investim shume i mire pasi ne ate zone edhe qerat shkojne shume dhe ju mund ta lini me qera shume te mire 
Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 9180

Me te preferuarat