Shtepi ne shitje - ***Super Okazion Shitet Ap 1+1 Don Bosko komp Vizion+***


Pagesa 77,000 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 03/06/2020 09:56 Post ID: 8835 Lexime 369

☑️Super OKAZION Shitet Apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes ne Don Bosko kompleksi Vizion+ 


☑️ Apartamenti eshte i perbere nga:

🔹 1 dhome gjumi e bollshme e cila ka dalje  ne njerin prej ballkoneve

🔹1  sallon

🔹koridor 

🔹1 tualet me dritare me ajrosie natyrale

🔹2 ballkone te bollshem me pamje nga kompleksi 


☑️Apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt me Hipotek 


☑️Apartamenti sapo eshte investuar nga e para dhe cdo  gje eshte bere e re dhe e mobiluar me arkitekt dhe me mobilje cilesore te firmave me te njohura☑️Siperfaqa Totale e Apartamentit eshte 75 m2 ☑️ Kati I 5 me ashensor ☑️Vendodhja e Apartamentit eshte Perfekte pasi zona Ku ndodhet te ofron shume Facilitete si shkolla , Supermarkete, Lokale , dalje shume e lehte ne Unaze , kompleksi ne te cilin ndodhet te ofron nje siguri dhe nje qetesi absolute ne Apartament


Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 8835

Me te preferuarat