Shtepi ne shitje - Shitet Ap 2+1 ne Rr Qemal Stafa ne Porcelan


Pagesa 75,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 105.00
Kati 10
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 26/11/2020 11:56 Post ID: 21302 Lexime 110

☑️Shitet Apartament 2+1 ne pallat te ri me Hipotek ne rrugen Qemal Stafa ne Porcelan i mobiluar dhe me pozicion shume te mire


☑️Apartamenti perbehet nga

🔹 2 dhoma gjumi

🔹 1 Sallon

🔹 1 kuzhine

🔹 2 tualete

🔹 2 Ballkone


☑️Apartamenti ka nje siperfaqe 105 m2
☑️Apartamenti ka nje Lokacion Perfekt Ku ndodhet ne nje zone te aksesueshme me Dyqane , Lokale, Supermarkete, shkolla , kopshte , cerdhe etj

Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 21302

Me te preferuarat