Shtepi ne shitje - Shitet Ap 2+1 perball Komp Delijorgjit te Kastrati


Pagesa 83,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 96.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 13/08/2020 15:07 Post ID: 15508 Lexime 178

☑️Shitet Super Apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor perball Deliorgjit tek Kastrati 


☑️Apartamenti perbehet nga 


    🔹2 dhoma gjumi 

    🔹1 sallon 

    🔹1 kuzhine 

    🔹1 Tualete 

    🔹1 Ballkon 


☑️Apartamenti ka nje siperfaqe 95m2 totale dhe te brendshme (87m2) ☑️Apartamenti ka dokumentacion te rregullt me Certifikat Pronesie me Hipotek 
☑️Apartamenti eshte I sapo I investuar me parket , dyer dritare te reja , me kondicioner ne cdo dhome , me TV plazem , me te gjitha mobiljet e reja , Shitet sic eshte bashk me investimin , eshte nje Variant super i mire pasi e ble mund ta lesh direkt me qera te larte 


☑️Apartamenti ka nje Lokacion Perfekt pasi ka dalje direkt ne Unaze te vogel Tirane e re dhe ne Unazen e madhe , zona eshte e qete dhe e sigurt Ku ke shume afer Lokale , Restornate , Supermarkete, Dyqane , kopshte , cerdhe , shkolla , Universitete etj Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 15508

Me te preferuarat