Shtepi ne shitje - Shitet Ap 3+1 pas Amb Amerikane


Pagesa 98,000 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 108.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 20/07/2020 10:45 Post ID: 14527 Lexime 85

☑️Shitet Apartament 3+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek Rruga e Elbasanit pas Ambasades Amerikane ne pallat Egzistues dhe me pamje shume te mire 


☑️Apartamenti ka nje sip 108m2 ☑️Ndodhet ne katin e 4 ☑️Apartamenti ka nje Lokacion Perfekt pasi ndodhet shume afer Qendres , Liqenit te Tiranes, Bllokut ne zone ka shume institutitucione Ambasada eshte zone e qete dhe e Sigurt , ka ne zone ke shume Universitete , Shkolla , kopshte, Cerdhe , Supermarkete, Lokale etj 


Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 14527

Me te preferuarat