Shtepi ne shitje - Shitet Ap 2+1 ne Misto Mame


Pagesa 60,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 84.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Besim Alla, Kashar, Albania - Harta
INFO Data: 28/05/2020 23:47 Post ID: 10456 Lexime 1286

☑️Mundesi shume e mire INVESTIMI Shitet Apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne Misto Mame ne nje pozicion Strategjik | Perfekt per te Jetuar ose per te lene qera☑️ Apartamenti perbehet : 

   🔹2 dhoma gjumi 

   🔹1 sallon I bollshem 

   🔹1 kuzhine 

   🔹1 tualet

   🔹 koridore 

   🔹1 ballkon I madhe me pamje shume te mire 


☑️Siperfaqa Totale e Apartamentit eshte 83.4m2 ☑️Vendodhja e Apartamentit eshte PERFEKTE pasi ka dalje direkt ne rruge kryesore | ne zone ke dhe shume Aksese te tjera si Supermarkete, Kopshte , cerdhe , Shkolla , orientim eshte shume e mire Ku gjate Gjithe kohes Apartamentin e kapin rrezet e Diellit , ballkoni eshte I bollshem dhe me tende Dielli Ku te krijon mundsin qe ta pini nje kafe ne Ballkon ☑️Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne pallate te ri me ashensor ne nje lagje shume te qete 


☑️ Cmimi I Apartamentit eshte 60000€Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 10456

Me te preferuarat