Shtepi ne shitje - ***Shitet SUPER Apartament 2+1 te Komuna e Parisit


Pagesa 109,000 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 109.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 02/06/2020 12:58 Post ID: 10184 Lexime 235

☑️Mundesi shume e mire INVESTIMI Shitet Apartament 2+1 i mobiluar shume mire tek Komuna e Parisit ne nje pozicion Strategjik | Perfekt per te Jetuar ose per te lene qera te larte ☑️ Apartamenti perbehet : 

   🔹2 dhoma gjumi 

   🔹1 sallon I bollshem 

   🔹1 kuzhine 

   🔹1 tualet (me Mundesi per te bere 2 tualete)

   🔹 koridore 

   🔹1 ballkon I madhe me pamje shume te mire 


☑️Apartamenti eshte me Dokumentacion te rregullt me Hipotek ☑️Siperfaqa Totale e Apartamentit eshte 109.37m2 ☑️Vendodhja e Apartamentit eshte PERFEKTE pasi ka dalje direkt ne Unazen e madhe eshte shume prane Kopshtit Botanik | ne zone ke dhe shume Aksese te tjera si Supermarkete, Kopshte , cerdhe , Shkolla , orientim I eshte shume e mire Ku gjate Gjithe kohes Apartamentin e kapin rrezet e Diellit , ballkoni eshte I bollshem dhe me tende Dielli Ku te krijon mundsin qe ta pini nje kafe ne Ballkon ☑️Apartamenti Shitet bashk me Investimin me mobilim Ku te jep mundsin qe ta japesh Direkt me qera nese jeni per Investim , te gjitha mobiljet dhe Paisjet jane Cilesore | te gjitha dhomat jane me kondicioner per ngrohje/ftohje , me kundrabufe , elktroshtepiake, dhoma gjumi dhe me tualet me vaske Hidromasazh , pallati eshte i mire Administruar me 2 Ashensore 


☑️ Cmimi I Apartamentit eshte 109000€


Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 10184

Me te preferuarat