Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 tek Liqeni I thate me pamje shume te mire


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 115.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 07/12/2020 13:30 Post ID: 22313 Lexime 487

☑️Jepet Super Apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek  Liqeni Thate buze rruges dhe me pamje shume te mire 

☑️Apartamenti perbehet nga 


   🔹2 dhoma gjumi  

   

   🔹1 sallon 


   🔹1 kuzhine 


   🔹2 Tualete 


   🔹1 Ballkon I bollshem me pamje shume te mire 
☑️Apartamenti ka nje LoKacion Perfekt pran me Liqenin e Tiranes , Bllokun , Qendren ne zone ke shume afer Shkolla , Universitete , kopshte , cerdhe , Lokale , Supermarkete etj Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 22313

Me te preferuarat