Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 1+1 ne Vasil Shanto pas Universitetit Europian.


Pagesa 330 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Sali Butka, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 21/12/2020 10:37 Post ID: 21776 Lexime 3219

☑️Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe me pozicion shume te mire 


☑️Apartamenti perbehet nga 


   🔹 1 dhome gjumi 

   🔹 1 Sallon 

   🔹 1 Kushine 

   🔹 1 Tualet 


☑️Lokacioni eshte Perfekt pasi ndodhet ne nje zone te qete Ku je shume afer Universiteteve , Shkollave , kopshte, cerdhe , Supermarkete, Dyqane , Lokale 
Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 21776

Me te preferuarat