Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 pll i ri Zogu i zi perball Ring Center


Pagesa 30,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 24/11/2020 08:13 Post ID: 21711 Lexime 1302

☑️Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek Zogu i zi perball Ring Center ne pallat te mireadministruar , eshte I sapo rregulluar me paisje dhe dyshek te rinj dhe me nje organizim shume te mire te dhomave 


☑️Apartamenti perbehet  


    🔹 1 dhoma gjumi 


    🔹 1 kuzhine 


    🔹 1 Sallon 


    🔹 2 Tualete
☑️Apartamenti ka nje Lokacion Perfekt pasi ka dalje ne Unaze ne zone ke shume afer Supermarkete, Lokale, kopshte, cerdhe, Universitete , Qender Tregtare etj Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 21711

Me te preferuarat