Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 ne Zemer te Bllokut


Pagesa 360 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 72.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Abdyl Frasheri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 02/12/2020 11:09 Post ID: 21638 Lexime 83

☑️Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne zonen e Bllokut pran Librit Universitar me Mundesi PARKIMI ne lagje dhe me pozicion shume te mire

☑️Apartamenti perbehet nga

🔹1 dhome gjumi

🔹1 sallon

🔹1 kuzhine

🔹1 Tualete


☑️Apartamenti ka nje Lokacion Perfekt pasi ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes zona e Bllokut me nje organizim dhe vendodhje Perfekte Ku je shume afer me Liqenin Artificial te Tiranes , shume pran Qendres , pran cerdheve , shkollave , Universiteteve , Lokale , Dyqane , Supermarkete etj

Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 21638

Me te preferuarat