Shtepi me qera - Jepet Ap 3+1 ne Don Bosko


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 125.00
Kati 10
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 01/12/2020 10:03 Post ID: 21303 Lexime 74

☑️Jepet Apartament 3+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne Don Bosko afer ne pallat te mireadministruar , me kondicioner per ngrohje/ftohje , dhe me nje organizim shume te mire te dhomave ( Jepet per banim ose per zyra )

☑️Apartamenti perbehet

🔹 3 dhoma gjumi

🔹 1 kuzhine

🔹 1 Sallon

🔹 2 Tualete

🔹 1 Ballkon i madhe


☑️Apartamenti ka nje Lokacion Perfekt pasi ka dalje ne Unaze ne zone ke shume afer Supermarkete, Lokale, kopshte, cerdhe, Universitete , Qender Tregtare etj

Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 21303

Me te preferuarat