Shtepi me qera - Jepet Super Ap 1+1 ne Bllok


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 25/11/2020 14:46 Post ID: 18618 Lexime 199

☑️Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne zonen e Bllokut me pozicion shume te mire ☑️Apartamenti perbehet nga     🔹1 dhome gjumi 


    🔹1 sallon 


    🔹1 kuzhine 


    🔹1 Tualete 
☑️Apartamenti ka nje Lokacion Perfekt pasi ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes zona e Bllokut me nje organizim dhe vendodhje Perfekte Ku je shume afer me Liqenin Artificial te Tiranes , shume pran Qendres , pran cerdheve ,  shkollave , Universiteteve , Lokale , Dyqane , Supermarkete etj 


Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 18618

Me te preferuarat