Shtepi me qera - Jepet Super Ap 2+1 tek Stadiumi Dinamo


Pagesa 600 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 21/07/2020 14:30 Post ID: 14529 Lexime 112

☑️Jepet Apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne cdo detaj ne nje nga zonat me te mira te Tiranes pran Stadiumit Dinamo ne pallat te ri me Ashensor dhe me pamje shume te mire , Apartamenti eshte i mobiluar me Arkitekt , eshte me Parket Cilesor Zvicerian , me sistem Ngrohje/Ftohje , me Dritare triplet me ajer kunder zhurmave akuistike , dyer te reja dhe i Gjithe mobilimi eshte italian dhe shume Cilesor 


☑️Apartamenti eshte i perbere nga 

     🔹 2 dhoma Gjumi 

     🔹 1 Sallon 

     🔹 kuzhine 

     🔹 1 Tualet 

     🔹 1 Ballkon 


☑️ Apartamenti ka nje Lokacion Perfekt pasi ndodhet shume afer Qendres , Bllokut , Liqenit te Tiranes , ne zone ke Supermarkete, Dyqane , Lokale , kopshte , cerdhe , Shkolla , Universitete etj Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 14529

Me te preferuarat