Shtepi me qera - Jepet Super Ap 1+1 ne Qender tek Galeria


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 82.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 12/12/2020 10:41 Post ID: 13266 Lexime 270

☑️Jepet Super Apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor ne Qender tek Galeria 


☑️Apartamenti eshte i perbere nga 

    🔹1 dhome gjumi 

    🔹1 sallon 

    🔹1 kuzhine me vehte 

    🔹1 Studio 


☑️ Lokacioni eshte Perfekt pasi ndodhet ne Qender te Tiranes ne nje kompleks si Galeria Ku ke shume afer Shkolla , kopshte , cerdhe , Lokale , Supermarkete, Farmaci , etj dhe me nje pamje shume te mira nga qendra e Tiranes Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 13266

Me te preferuarat