Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 te Liqeni i Thate


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 98.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 01/08/2020 19:56 Post ID: 13264 Lexime 313

☑️Jepet Super Apartament 2+1 tek Liqeni i thate me nje organizim Perfekt  dhe me pamje shume te mire 


☑️Apartamenti perbehet nga 

  🔹2 dhoma gjumi 

  🔹1 sallon 

  🔹1 kuzhine 

  🔹1 tualet me dritare me ajrosie Natyrale


☑️Lokacioni eshte Perfekt pasi eshte shume afer me Liqenin e Tiranes dhe ne nje zone Ku ke shume afer Supermarkete, Lokale , Dyqane , kopshte , cerdhe , Palestra 


Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 13264

Me te preferuarat