Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 pran Europianit


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 74.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Sali Butka, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 02/12/2020 11:09 Post ID: 13262 Lexime 719

☑️Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor I perbere nga nje dhome gjumi , sallon , kuzhine , tualet , dhe me pozicion shume te mire 


☑️Lokacioni eshte Perfekt pasi ndodhet ne nje zone te qete Ku je shume afer Universiteteve , Shkollave , kopshte, cerdhe , Supermarkete, Dyqane , Lokale Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 13262

Me te preferuarat