Shtepi me qera - Jepet Super Ap 2+1 tek Tregu Elektrik


Pagesa 450 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 10/07/2020 09:34 Post ID: 12523 Lexime 167

☑️Jepet Super Apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor i shtruar me parket dhe i investuar nga e para afer Rr Elbasanit pa shku tek Tregu Elektrik


☑️ Apartamenti eshte i perbere 

     🔹 2 dhoma gjumi 

     🔹 1 Sallon 

     🔹 1 Kuzhine 

     🔹 1 Tualet 


☑️ Apartamenti ka nje Lokacion Perfect pasi per 5 min je ne Qender , je shume afer me Rrugen e Elbasanit , me Liqenin e Tiranes , ke dalje direkt ne Unaze e vogel , zona eshte e qete Ku ke shume afer Supermarkete, Lokale , Dyqane , cerdhe , kopshte , shkolla etj Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 12523

Me te preferuarat