Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Don Bosko


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 21/06/2020 20:41 Post ID: 12514 Lexime 69

☑️Jepet Super Apartament 2+1 ne fillim te Don Boskos i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor  


☑️Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , Tualete dhe me Orinetim shume te mire 


☑️Apartamenti ka nje Lokacion Perfect pasi eshte shume afer me Unazen e vogel te Tiranes ke dalje tek Zogu I zi dhe zona eshte e qete Ku ke aksese me Supermarkete , Lokale , Restorante....


Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 12514

Me te preferuarat