Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Bllok


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 14/11/2020 10:03 Post ID: 11975 Lexime 360

☑️Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne Bllok , i organizuar shume mire dhe me lokacion Perfekt Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 11975

Me te preferuarat