Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Komuna e Parisit


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 27/06/2020 10:08 Post ID: 11974 Lexime 95

☑️Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor te Komuna e Parisit pran Lulishtes 


☑️Apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi , 1 sallon , kuzhine , tualete dhe me pozicion shume te mire 


☑️Vendodhja eshte Perfekte pran Supermarketeve , shkolla , kopshte , Cerdhe dhe me Orinetim shume te mire 


Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 11974

Me te preferuarat