Shtepi me qera - Jepet Super Dublex me qera Rruga e Elbasanit


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 08/07/2020 14:53 Post ID: 11396 Lexime 172

☑️Jepet Apartament DUBLEKS  1+1 tek Rruga e Elbasanit e mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor shume afer Liqenit me pozicion shume te mire 


☑️ Apartamenti eshte ne forem DUBLEKSI

🔹Ku ne njerin Kate eshte Dhoma e ndenjies e kompletuar me kundrabufe , kend , TV , kondicioner per ngrohje/ftohje , 1 tualet , 1 depo , dhe nje ballkon me pamje shume te mire

🔹Ne katin tjeter ndodhet dhoma e gjumit e kompletuar , 1 tualet , dhe nje ballkon me pamje PERFEKTE


☑️Zona ne te cilen ndodhet DUBLEKSI eshte shume e qete dhe e sigurt pasi afer ndodhet Amb Amerikane , Stadiumi Air Albania , Liqeni i Tiranes , Universitete , Shkolla , Cerdhe , Supermarkete , eshte e aksesueshme shume mire dhe ka nje lokacion Perfekt 


Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 11396

Me te preferuarat