Shtepi me qera - Jepet SUPER Ap 1+1 ne Myslym Shyri


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 78.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 15/07/2020 13:34 Post ID: 10836 Lexime 321

☑️Jepet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne Myslym Shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion Strategjik 


☑️Apartamenti perbehet nga :  

    🔹1 dhome gjumi 

    🔹1 dhome ndenjie ,Salloni 

    🔹1 Kuzhine me Ambjent me vete 

    🔹1 Tualet 


☑️Apartamenti eshte i Kompletuar me te gjitha mobiljet , te gjitha dhomat jane me kondicioner per ngrohje/ftohje , dhoma e gjumit dhe salloni eshte e shtruar me Parket , TV Plazem I ri, kend , Tavolin ngrenie , dhome gjumi e kompletuar me Dollap te bollshem 


☑️Lokacioni eshte Perfekt ne Myslym Shyri,  ku per 5min je ne Qender , ne 21-sh , ne Bllok , zona eshte e qete dhe ke shume afer Supermarkete, Shkolla , cerdhe , Lokale Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 10836

Me te preferuarat