Shtepi me qera - Jepet SUPER Ap 1+1 me Verand te Rr Elbasanit


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 20/07/2020 10:45 Post ID: 10662 Lexime 370

☑️Jepet SUPER Apartament 1+1 me Verand i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor te Rruga e Elbasanit perball “Rrugices Sales” me pozicion shume te mire 


☑️Apartamenti perbehet nga 

    🔹1 dhome gjumi 

    🔹1 sallon 

    🔹1 kuzhine 

    🔹1 tualet 

    🔹Verand 


☑️Apartamenti ndodhet tek Rruga e Elbasanit ne nje pallat te ri me ashensor , i mobiluar ne detaj , me kondicioner per ngrohje/ftohje , me nje Verand qe sheh nga e gjithe Tirana dhe e ekspozuar nga Dielli gjate Gjithe kohes  


☑️Cmimi I qeras 350€ Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 10662

Me te preferuarat