Shtepi me qera - Jepet Ap 3+1 te Tregu Elektrik


Pagesa 30,000 Leke
Ambjenti 3+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 03/07/2020 16:01 Post ID: 10389 Lexime 385

☑️ Jepet Apartament 3+1 I mobiluar shume mire pran Tregut Elektrik ndodhet ne pallat egzistues ne katin e 5 , pallat I mirembajtur dhe me pozicion shume te mire 


☑️Apartament perbehet nga 


   🔷3 dhoma gjumi 

   🔷1 sallon 

   🔷1 Tualet 

   🔷1 Ballkon ☑️Vendodhja e Apartamentit eshte shume e mire tek Tregu Elektrik dhe ke dalje shume te leht per tek Rruga e Elbasanit dhe ne Ali Dem 


Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 10389

Me te preferuarat