Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Rr Elb Pran Shkolles Baletit


Pagesa 290 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 20/06/2020 09:27 Post ID: 10388 Lexime 365

☑️Jepet Super Apartament 1+1 I mobiluar shume mire tek Rruga e Elbasanit pran Shkolles Baletit ne pallat egzistues Kati I 2 e restauruar dhe e mobiluar me cdo gje te re 


☑️Apartamenti perbehet nga 

     🔷1 dhome gjumi 

     🔷1 sallon I bollshem 

     🔷 1 kuzhine 

     🔷 1 tualete 


☑️ Vendodhja e Apartamentit eshte PERFEKTE pasi ka dalje direkte ne Unaze , per 5 min je ne Qender , 5min je nga Liqeni I Tiranes , Apartamenti eshte I Kompletuar me cdo gje , me Kondicioner per ngrohje/ftohje dhe me pamje shume te mire Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 10388

Me te preferuarat