Shtepi me qera - Jepet Apartament 3+1 ne Bllok pran Kullave Binjake


Pagesa 1,100 Euro
Ambjenti 3+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 180.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 01/06/2020 09:53 Post ID: 10297 Lexime 73

☑️Jepet Apartament 3+1 Gjigand ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne Bllok pran Restorant Il Gusto me nje hapsir te bollshme per te jetuar nje familje e madhe dhe me pozicion Strategjik 


☑️Apartamenti perbehet 

  🔹3 dhoma gjumi 

  🔹1 sallon I madhe 

  🔹1 kuzhine 

  🔹 koridore 

  🔹2 Tualete 

  🔹2 Ballkone 


☑️Vendodhja e Apartamentit eshte PERFEKTE pasi ndodhet ne nje zone te sigurte ne Bllok pran Ambasadave, Kuvendit te Shqiperise , ne nje zone me Restorante dhe Supermarkete ne zone 


☑️Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil klasik lidhur me Modernen  , me sistem Ngrohje/Ftohje , me Parket Druri 100% , Dyer Dritare Dopioxham me ajer dhe nje Izolim shume i mire Kundra zhurmave , me nje orientim shume te mire dhe e Ekspozuar gjate Gjithe kohes nga Dielli 
Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 10297

Me te preferuarat