Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Rr Elbasanit te Drejtoria Higjenes pll i ri


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 73.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 08/07/2020 14:23 Post ID: 10261 Lexime 66

☑️Jepet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek Rruga e Elbasanit pran Drejtoris Higjenes ne nje pallate te ri me ashensor te ndertuar vitet e fundit 


☑️Apartamenti eshte i perbere nga :

    🔹1 koridor 

    🔹1 dhome gjumi 

    🔹1 sallon 

    🔹1 kuzhine 

    🔹1 tualet 

    🔹1 Ballkon 


☑️Apartamenti eshte i mobiluar shume mire me kondicioner per ngrohje / ftohje , me Mundesi parkimi pasi ne pallate ka edhe Garazhde 50€/muaj , zona eshte e qete dhe e sigurt per te jetuar pasi ndodhet shume afer me institucione si Amb Amerikane , Universitete , Liceu , Shkolla Kosova , Lokalet qe jan ne zonen qe quhet Rrugica e Sales , lagja eshte bere si zone restorantesh pasi ke shume restorante ne zone , Supermarkete, Kopshte , cerdhe , ke shume afer Liqenin e Tiranes Ku pasdite mund te dilni shetitje , 5 min larg ndodhet Qendra , pra me pak fjale je ne zonen me PERFEKTE te Tiranes 


Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 10261

Me te preferuarat