Shtepi me qera - ****Jepet SUPER Apartament 1+1 te Garda


Pagesa 370 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/06/2020 15:58 Post ID: 10185 Lexime 240

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Bllok te Garda  - Zone Shume E Preferuar | Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar | Kuzhine Me Te Gjitha Orendite | Dhome Gjumi Me Dysheke Te Ri | Tualet Me Hidrosantiare Cilesore | Te Gjitha Instalimet FunksionaleTe Dhenat E Ndarjes:

🔹1 Sallon 
🔹1 Kuzhine
🔹1 Tualete
🔹1 Dhome Gjumi + 1 dhome gjumi 
🔹1 Ballkon

- Sip Totale: 80M2
- Sip Neto (E Brendshme) : 75M2
- Kati: 7
- Katet E Pallatit:11

Karakteristika:

• Zona me  E Mire e Tiranes***
• Apartament Me Strukture Te Mire Shtepie
• Cdo Dhome E Pajisur Me Kondicioner 
• Ballkon Me Tende Te Re
• Apartament I Sapo Lyer
• Buze Rruge Kryesore
• Tv 32 Ploesh I Ri
• Lavatrice Candy E Paperdorur Me Pare
• Tualeti I Pajisur Me Hidrosanitare Cilesore
• Akses Me Supermarket,Qender, Rruge Kryesore, Urban, Farmaci, ke dalje direkt per tek hyrja e Liqenit 

•Apartamenti ka nje pozicion Strategjik pasi ndodhet ne zonen me te mire te Tiranes te GARDA ne pallat te ri me ashensor gjate Gjithe kohes eshte e ekspozuar nga Dielli 


Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 10185

Me te preferuarat