Ambjent biznesi me qera - Jepet Zyre me qera Rruga e Elbasanit pran Liceut


Pagesa 300 Euro
Siperfaqa 38.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 24/06/2020 10:19 Post ID: 9752 Lexime 66

🔹Jepet Zyre me qera ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne Rrugen e Elbasanit pran Liceut ose Ambasada Amerikane ka nje pozicion stratetigjik cka ju ndihmon per tu identifikuar me lehte tek klientet tuaj 


🔹Zyra ndodhet ne nje godine qe eshte e perbere Vetem nga ambiente biznesi si zyra dhe eshte e mire Administruar me administrator me sistem kamera , pastruese , me ashensor , me parket , sistem ngrohje/ftohje  


Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 9752

Me te preferuarat