Ambjent biznesi me qera - Jepet SUPER Ambjent per Zyra ne Bllok te Zona e Gardes


Pagesa 1,600 Euro
Siperfaqa 255.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Lidhja e Prizrenit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 28/05/2020 17:53 Post ID: 10271 Lexime 37

☑️Jepet SUPER Ambjent me qera per Zyra tek zona e Gardes, ne katin e 1 me hyrje me vete , ne nje pallati te ri, me dhome me vete si tip Garderobe apo tip magazinimi dhe me 2 Tualete te investuar . Jepet me Qera Ambjent Komercial me hapsire te bollshme, me Siperfaqe totale 255m2 (Open - Space) i pershtatshem per Call Center, Zyra Marketingu, Zyra Kontabiliteti, Shoqata Jo - Fitimprurse, Qender Kursesh, Laborator Dentar, Kompani Shteterore, etj.


☑️ Ambjenti ofron hapsira te bollshme, i pajisur me Sistem Aspirimi profesional per ambjente te medha, Ndricim me spote LED, ka te instaluar Serverat LAN (qe jane te domosdoshme per Call Center / Kompani Marketingu), ka linje 3 Fazore (me komandim qendror), etj. Ambjenti ka hyrje te dedikuar (vetem per ambjentin) dhe nje Recepsion rreth 20m2 ne katin e pare. Zona ju ofron akses shume te mire me klientet, lokacion lehtesisht te gjendshem, dhe facilitete te shumta.


☑️Cmimi eshte 1600Euro i diskutueshem vetem pasi keni vizituar nga afer ambjentin.Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 10271

Me te preferuarat