Lista e pronave te reja

500 Euro

 • 115.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Tek Liqeni I Thate Me Pamje Shume Te Mire

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - ☑️jepet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek dhenbsp;liqeni thate buze rruges dhe me pamje shume te miredhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenb...

250 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Komuna E Parisit Pran Kristal Center

Komuna e parisit, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek komuna e parisit pran kristal centerdhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; dhenbsp;🔹1 dho...

450 Euro

 • 98.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 Tek Garda Ne Bllok

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek garda pran liqenit te tiranes ☑️apartamenti perbehet nga 🔹2 dhoma gjumi ...

330 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Vasil Shanto Pas Universitetit Europian

Vasil Shanto, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes dhe me pozicion shume te miredhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; ...

350 Euro

 • 82.00 m2
 • Kati 6
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Super Ap 1+1 Ne Qender Tek Galeria

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - ☑️jepet super apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor ne qender tek galeriadhenbsp;☑️apartamenti eshte i perbere ngadhenbsp;dhenbsp; dhenbsp; 🔹1 dhome gjumidhenbsp...

400 Euro

 • 125.00 m2
 • Kati 10
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 3+1 Ne Don Bosko

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - ☑️jepet apartament 3+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne don bosko afer ne pallat te mireadministruar , me kondicioner per ngrohje/ftohje , dhe me nje organizim shume...

360 Euro

 • 72.00 m2
 • Kati 5
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Ne Zemer Te Bllokut

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne zonen e bllokut pran librit universitar me mundesi parkimi ne lagje dhe me pozicion shume te mire ☑️a...

400 Euro

 • 130.00 m2
 • Kati 1
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 3+1 Pas Ministris Jashtme Ose Tek Zyrat E Punes

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - ☑️jepet apartament 3+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes pran ministris jashtme ose pran zyrave te punes ☑️apartamenti perbehet nga      🔹 3 dhoma gjumi      🔹 1 sallon  ...

250 Euro

 • 103.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Zogu I Zi.

Rruga Dritan Hoxha, Tirane - ☑️jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek zogu i zi afer ring center ne pallat te mireadministruar , eshte i sapo rregulluar me paisje dhe dyshek te r...

75,000 Euro

 • 105.00 m2
 • Kati 10
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet Ap 2+1 Ne Rr Qemal Stafa Ne Porcelan

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - ☑️shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me hipotek ne rrugen qemal stafa ne porcelan i mobiluar dhe me pozicion shume te mire ☑️apartamenti perbehet nga 🔹 2 dhoma gjumi ...

400 Euro

 • 74.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Pran Europianit

Vasil Shanto, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor i perbere nga nje dhome gjumi , sallon , kuzhine , tualet , dhe me pozicion shume te mire ☑️lokacioni eshte perfekt pa...

350 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Super Ap 1+1 Ne Bllok

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne zonen e bllokut me pozicion shume te miredhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; dhenbsp; 🔹...

30,000 Leke

 • 75.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Pll I Ri Zogu I Zi Perball Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek zogu i zi perball ring center ne pallat te mireadministruar , eshte i sapo rregulluar me paisje dhe dyshek t...

350 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Ap 1+1 Bllok

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne bllok , i organizuar shume mire dhe me lokacion perfektdhenbsp;...

Feature properties

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Zogu I Zi.

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Vasil Shanto Pas Universitetit Europian

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Tek Garda Ne Bllok

30,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Pll I Ri Zogu I Zi Perball Ring Center

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Pran Europianit

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Bllok

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 1+1 Komuna E Parisit Pran Kristal Center

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 1+1 Ne Qender Tek Galeria

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Super Ap 1+1 Ne Bllok

Me te preferuarat